Změny ve školičce

29.10.2012 11:07

Od listopadu se v Miniškolce chystá několik změn:

  • Prodloužení otvírací doby: nově bude miniškolička od 8 do 12 hodin
  • Nový ceník - odráží skutečnost, že v současnosti nově zaměstnáváme dvě placené síly. Naším cílem je pokrýt provozní náklady z příjmů školičky, abychom nebyli závislí na grantech a dotacích, které jsou vždy nejisté. Tato finanční závislost by mohla představovat ohrožení pro její existenci. Poplatky za školičku mírně zvýhodňují děti, které ji navštěvují pravidelně a vícekrát v týdnu. Jsou nastaveny na nejnižší možnou úroveň, takže není v našich silách poskytovat výraznější slevy. V případě sourozenců nebo v jiných výjimečných případech se můžeme domluvit na individuálním snížení uvedených poplatků. V průměru zůstávají na původní výši, tzn. 50 Kč/hod.
  • Pro lepší orientaci v počtu dětí přihlášených na jednotlivé dny zavádíme přihlášku do miniškolky. Její formulář a také a pravidla pro pobyt dětí ve školičce najdete na stránkách v sekci Miniškolka. Můžete si ji donést s sebou, nebo ji vyplnit přímo na místě.
  • Doufáme, že se vám i nám nový systém osvědčí. Pokud budete mít jakékoli připomínky, napište nám na mjrolnicka@gmail.com nebo volejte na tel. 608 915 301.