ZDRAVÉ DĚTI NAŠE - přednášky o očkování a zdravé výživě dětí

30.10.2012 15:41

10. 11. 2012

Brno, KC Rubín

9 - 11 h, ZDRAVÁ VÝŽIVA DĚTÍ
Čím se živit v době těhotenství a kojení, aby jídlo prospívalo mámě i miminu. Jak dobrou výživou předcházíme vzniku a léčíme řadu nemocí (vč. ekzémů a alergií). O cestě k vyvážené stravě nejen pro děti. Jak se neuvařit v jednotvárnosti. Nebudou chybět praktické rady a tipy.
12 - 17.30 h, NECHÁTE SE NAOČKOVAT?
Přemýšlíte o očkování svých dětí a nemáte dost informací? Přijďte sdílet své poznatky, zkušenosti i nejistoty. Očkování je bráno jako samozřejmá preventivní součást péče o zdraví, ale informovanost o něm je často velmi jednostranná. Jak vlastně funguje imunita, co očkovaní v organismu navozuje, jak jsou nemoci proti nimž se očkuje nebezpečné, jaké jsou nežádoucí účinky očkování? Jak děti na očkování připravit? Na takové otázky je dobré hledat odpověď a rozhodnout se zda "očkovat jen něco, vše, nebo neočkovat vůbec"...

Střídavě přednáší a se zúčastněnými jsou připraveny diskutovat MUDr. Judita Hofhanzlová (lékařka, homeopatka, poradkyně pro zdraví životní styl, autorka řady populárních knih o zdraví, mateřství a dětech) a Martina Suchánková (předsedkyně občanského sdružení ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost v očkování).

Akci pořádá volné sdružení matek. Kapacita je omezena a je proto doporučeno se přihlásit předem. Účast je zpoplatněna. Je možno se přihlásit na každou přednášku zvlášť. Možnost hlídání dětí na místě. Více informací na webu akce.

 

Pokud se někdo akce zúčastníte, budeme rádi, když se s námi podělíte o zážitky a dojmy. Můžete nám je napsat na mjrolnicka@gmail.com. Zajímavé příspěvky rádi zveřejníme na našich webových stránkách.

Rolnička