Letní středy

01.07.2014 14:44

Další novinkou letošních prázdnin bude každý týden středeční odpoledne, kde bude možné potkávat se s dětmi v Rolničce při různých akcích. Chystáme pro vás například batikování, dobývání hradu nebo závod na odrážedlech a jiných dopravních prostředcích.

Začátky vždy v 16 hodin.

2.7. Batikování - Rolnička

  • Chcete si vytvořit zcela nový módní kousek pro letošní léto nebo jen schovat skvrny na starém tričku? Přijďte si vyzkoušet méně známou metodu batiky - stříkanou batiku, která je velmi jednoduchá, zvládnou i ti, kteří nemají s batikováním žádné zkušenosti, a určitě i malé děti. Tvořivé odpoledne se koná od 16 do 18 hod na zahradě za Sociálním domem, v případě deště v Rolničce. Příspěvek 30 Kč za každý barvený kus.
 

9.7. Dobývání hradu – park u Floriána

  • Výzva pro všechny rytíře a bojovníky a v neposlední řadě i pro udatné bojovnice! Ve starých Černovicích se skrývá hrad, který je potřeba zachránit z rukou zlých nepřátel a získat v něm ukrytý sušenkový poklad. Pokud máš v sobě aspoň kousek bojovného ducha, připoj se! Info pro rodiče: Boj bude probíhat POUZE zcela bezpečnými papírovými koulemi. Vhodné pro děti od 3 do 8 let.
 

16.7. Rýžování zlata – Areal zdravi, Kneslova ul.

  • V Černovicích bylo objeveno naleziště zlata! Zlatá horečka vypukne už brzo. Přijďte si narýžovat svůj kousek bohatství. Lopatku a sítko s sebou. Akce vhodná pro děti od 1 roku.