Novinky

Pálení čarodějnic u Svatého Floriána

02.05.2012 08:34

V pondělí 30.4. jsme se sešli na prvním rolničkovském pálení čarodějnic. Účast byla hojná, přišlo 20 dospělých a zhruba stejný počet dětí. Připravujeme pro vás kompletní fotogalerii, kde si můžete stáhnout fotky, o které máte zájem. Prozatím je tu malá ochutnávka.

Za sportem do Komárova

03.04.2012 13:01

Už jste objevili centrum Viktoria v Komárově? Je to příjemné místo u řeky, kde najdete najdete několik druhů atraktivních sportovišť, wellness centrum a také skvělou restauraci s letní zahrádkou. Ve studiu Evy Kupsové si můžete vybrat z nabídky cvičení - jógu, pilates, zumbu nebo další podle vaší chuti. A pro členy Rolničky? 5-10% sleva!

 

Sourozenecké a partnerské konstelace

27.03.2012 20:11

Ve čtvrtek 29. 3. v 17.30 vás zveme na přednášku s diskuzí o sourozeneckých konstelacích. Pořadí, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje náš osobní a partnerský život, ale také život našich partnerů a dětí. Co pro vás a vaše děti znamená být nejstarší, nejmladší, prostřední nebo jedináček? Jaké jsou vaše silné stránky a na co byste si měli dávat pozor? Klikněte sem pro zobrazení celého článku.

Přednáší Mgr. Jolana Danielová, absolventka oboru sociální pedagogika na MU v Brně. Absolvovala kurzy "Rodinné terapie", "Rodina v procesu změny" a "Neklidné dítě - ADHD". V současné době pracuje pro neziskovou organizaci HoSt Home-Start, která se stará o rodiny s dětmi do šesti let, které procházejí obtížnou životní zkušeností, a školí dobrovolnice, které do rodin docházejí. Je matkou dvou dětí.

 

Napiště nám!

26.02.2011 23:58

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky? Neváhejte a napište nám. Budeme rádi, když se s námi podělíte o to, co Vám v Černovicích chybí a jaké další služby byste v naší herně uvítali.

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19

Pozor, nepropásněte!

Herna

Hledáte společnost pro sebe nebo své dítko? Přijďte se podívat do naší středeční herny. U čaje či kávy si můžete popovídat s ostatními rodiči či prarodiči, zatím co Vaše dítě bude objevovat naše hračky, které ještě nezná.

V herničce si děti zvyknou na nové prostředí. A když trochu povyrostou a v Rolničce se jim líbí, můžou přijít i bez rodičů, do školičky.

Angličtina pro začátečníky a mírně pokročilé s hlídáním

Chtěli byste oprášit to, co jste kdysi uměli, nebo se pustit do angličtiny úplně od začátku?

Nabízíme Vám Angličtinu s hlídáním dětí. Kdy? Středa 11.00 - 12.00. V případě zájmu nám napište na rolnicka-cernovice@email.cz nebo zavolejte na tel. 608 915 301. 

Školička

Chtěli byste, aby si vaše dítko pomalu začalo zvykat na kolektiv a připravovat se na nástup do opravdické školky? Potřebujete dopoledne pár hodin volna, abyste si mohli vyřídit, co potřebujete? Přijďte k nám do školičky. Na vaše děti čeká téměř rodinné prostředí, malý kolektiv a příjemná atmosféra plná tvoření a her.